Imieniny:
09.02.2020

Żużlowiec z powiatu tucholskiego w programie 'Jaka to melodia?'

W sobotę 15 lutego o godz. 17:25 na antenie TVP 1 zobaczymy Szymona Wożniaka, jednego z najlepszych polskich żużlowców, który od lat promuje Powiat Tucholski w kraju i na świecie.

Dzięki temu, że polscy żużliwcy odnoszą międzynarodowe sukcesy, sport ten staję się coraz bardziej popularny. Wśród najlepszych żużlowców jest Szymon Woźniak, który cały czas związany jest z Powiatem Tucholskim. Regularnie odwiedza on tucholskie szkoły, zachęcając uczniów do realizowania swoich pasji i opowiadając o swoich sukcesach.

Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć go nie na torze, ale w programie 'Jaka to moelodia?' emitowanym w TVP 1 15 lutego 2020 r. o godzinie 17:25

Powiat Tucholski od początku wspierał karierę tego zawodnika, co niewątpliwie pomogło mu w odniesieniu sukcesu. Teraz on wspiera nasz powiat, podpisując co roku kontrakt reklamowy na niezwykle preferencyjnych warunkach. Cieszymy się, że tak utalentowanty sportowiec nadal czuje się związany z miejscem swego urodzenia i jest ambasadorem Powiatu Tucholskiego w tak niezwykłej dziedzinie. 

Wydział Rozwoju LiFE