01.10.2019

Szkolenie 'Jak realizować działania animacyjne w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe'

Biuro Programu „Niepodległa”, Związek Powiatów Polskich oraz Starostwo Powiatowe w Tucholi zapraszają na szkolenia przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Szkolenie odbędzie się 17 października 2019 r. (czwartek) w sali nr 9 Książnicy Tucholskiej (Pocztowa 7B, Tuchola). Warsztaty skierowane są przede wszystkim do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów animacyjnych. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z definicją działań animacyjnych, poznają narzędzia przydatne przy realizacji projektów dotyczących dziedzictwa, w tym projektów finansowanych z programów dotacyjnych Biura Programu „Niepodległa” oraz zaprojektują własne działania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza znajdującego się na stronie: www.zpp.pl/szkolenia

Na zgłoszenia czekamy do 14 października. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program szkolenia

WRLiFE