Imieniny:
14.03.2017

Szansa dla młodych webmasterów i redaktorów

17.03.2017 o godz. 14:00 zapraszamy osoby zainteresowane redagowaniem portalu CYBERSPOKO.pl do Komendy Powiatowej Policji w Tucholi na spotkanie przyszłych redaktorów .

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi wraz z Komendą Powiatową Policji w Tucholi w związku z kontynuacją projektu „Powiat Tucholski zagrożenia widzi, na nie reaguje, przeciwdziała i społeczeństwo edukuje” w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” serdecznie zaprasza młodzież zainteresowaną administrowaniem, uaktualnianiem i prowadzeniem powstałej podczas zeszłorocznej edycji projektu strony internetowej www.cyberspoko.pl

Strona ta funkcjonuje, jednak chcemy, aby podczas tegorocznej kontynuacji programu powstał zespół redakcyjny tego portalu, w którego skład wejdzie młodzież z powiatu tucholskiego.

Jeśli więc:

- interesujesz się nowymi technologiami i bezpieczeństwem teleinformatycznym,

- potrafisz pisać ciekawe teksty (niekoniecznie z branży IT),

- masz zdolności programistyczne, graficzne, itp.,

- chcesz poświecić czas, podnieść swoją wiedzę, przełożyć ją na praktykę,

możesz zostać członkiem zespołu redakcyjnego portalu.

 W dniu 17.03.2017 o godz. 14:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbędzie się spotkanie przyszłych redaktorów portalu CYBERSPOKO.pl.

Przewiduje się zorganizowanie 6 spotkań w ciągu bieżącego roku. Spotkania te prowadzone będą przez Pana Ireneusza Ruszczyka z Zespołu Łączności i Informatyki Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie.

Informację PCPR w Tucholi wprowadził Wydział Rozwoju LiFE