Imieniny:
27.09.2018

STYPENDIA NAUKOWE SEMESTRALNE I JEDNORAZOWE STAROSTY TUCHOLSKIEGO

27 września 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie ze stypendystami ze szkół ponadgimnazjalnych i Gimnazjum Powiatowego, którym wręczone zostały listy gratulacyjne będące formą wyróżnienia za wybitne wyniki w nauce i inne osiągnięcia.
W bieżącym rozdaniu 72 uczniów spełniło kryteria regulaminu przyznawania stypendium i otrzymało stypendium naukowe Starosty Tucholskiego na okres jednego semestru (wrzesień 2018 – styczeń 2019), natomiast 6 uczniów otrzymało stypendium jednorazowe Starosty Tucholskiego. Wszyscy wyróżnieni uczniowie mają bardzo wysoką średnią ocen, a większość może się pochwalić także innymi osiągnięciami.

Wysokość stypendium semestralnego w stosunku do ubiegłego roku wzrosła o 100%, uczniowie z najwyższą średnią z gimnazjum, technikum i liceum otrzymywać będą 120 zł/miesiąc, natomiast pozostali uczniowie 100 zł/miesiąc. Stypendium jednorazowe Starosty Tucholskiego za wybitne osiągnięcia wyniosło w tym roku 400 zł.

Życzenia, listy gratulacyjne oraz słodki upominek przekazali stypendystom Małgorzata Oller Przewodnicząca Rady Powiatu Tucholskiego, Michał Mróz Starosta Tucholski oraz Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego. Do życzeń dołączyli się dyrektorzy szkół Urszula Piotrowska Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Jerzy Kornaś Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi, Ireneusz Wesołowski Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi oraz  Dorota Gac Dyrektor Powiatowego Zakładu Obsługi w Tucholi.

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi

  1. Agata Stopa - Gimnazjum Powiatowe
  2. Kinga Klafetka - Gimnazjum Powiatowe
  3. Agnieszka Kowalik - Gimnazjum Powiatowe
  4. Dagmara Hoffmann - Gimnazjum Powiatowe
  5. Patrycja Błażejewska - Gimnazjum Powiatowe
  6. Tomasz Ciborowski - Liceum Ogólnokształcące
  7. Patryk Myk - Liceum Ogólnokształcące
  8. Oskar Bieńko  - Liceum Ogólnokształcące
  9. Wiktoria Ziółkowska - Liceum Ogólnokształcące
  10. Michał Jędryczka - Liceum Ogólnokształcące
  11. Kacper Ossowski - Liceum Ogólnokształcące
  12. Julia Mucha - Liceum Ogólnokształcące
  13. Marta Ginter - Liceum Ogólnokształcące
  14. Julita Łapka - Liceum Ogólnokształcące
  15. Szymon Szmaglinski - Liceum Ogólnokształcące
  16. Oliwia Szmaglinska - Liceum Ogólnokształcące
  17. Maja Wojciechowska - Liceum Ogólnokształcące
  18. Dominika Czarnowska - Liceum Ogólnokształcące
  19. Olga Pozorska - Liceum Ogólnokształcące
  20. Martyna Babińska - Liceum Ogólnokształcące
  21. Weronika Grzeca - Liceum Ogólnokształcące
  22. Nikodem Podlaszewski - Liceum Ogólnokształcące

 


Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty - Połczyńskiego


  1. Martyna Gerbatowska - Technikum Nr 2
  2. Grażyna Rybak - Technikum Nr 2
  3. Wiktoria Rytlewska - Technikum Nr 2
  4. Klaudia Rytlewska - Technikum Nr 2
  5. Michał Glaner - Technikum Nr 2
  6. Oliwia Muszczak - Technikum Nr 2
  7. Aleksandra Szefler  - Technikum Nr 2
  8. Weronika Ragus - Technikum Nr 2
  9. Magdalena Reszka - Technikum Nr 2
  10. Julia Siekierska - Technikum Nr 2
  11. Arkadiusz Ragus - Technikum Nr 2
  12. Agnieszka Grzempa - Technikum Nr 2
  13. Weronika Kiełpińska - Technikum Nr 2
  14. Ewelina Karwasz - Technikum Nr 2
  15. Joanna Łącka - Technikum Nr 2
  16. Dominika Robaczewska - Technikum Nr 2
  17. Gracjan Jurkiewicz - Technikum Nr 2
  18. Jagoda Fabich - Technikum Nr 2
  19. Paulina Drzewicka - Technikum Nr 2
  20. Martyna Szamocka - Technikum Nr 2
  21. Katarzyna Świetlik - Technikum Nr 2
  22. Barbara Sarnowska  - Technikum Nr 2
  23. Martyna Kujawa - Technikum Nr 2
  24. Marcin Górski - Technikum Nr 2
  25. Oliwia Siedlecka - Technikum Nr 2
  26. Angelika Fabich - Technikum Nr 2
  27. Jowita Szóstak  - Technikum Nr 2
  28. Patrycja Szypryt - Technikum Nr 2

 

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej w Tucholi

 

  1. Dawid Drejarz - Technikum Nr 1
  2. Mateusz Wolańczyk - Technikum Nr 1
  3. Weronika Reszczyńska - Technikum Nr 1
  4. Sandra Szumacher  - Technikum Nr 1
  5. Daniel Rogowski  - Technikum Nr 1
  6. Łukasz Szulc - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
  7. Sandra Banach - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
  8. Damian Myśliński - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
  9. Magdalena Barwińska- Technikum Nr 1
  10. Natalia Łepek - Technikum Nr 1
  11. Karolina Berendt- Technikum Nr 1
  12. Daria Dobrowolska - Technikum Nr 1
  13. Kacper Mróz - Technikum Nr 1
  14. Monika Ławecka- Technikum Nr 1
  15. Ewa Berent - Technikum Nr 1
  16. Wiktoria Chrobotek - Technikum Nr 1
  17. Dorota Muszyńska - Technikum Nr 1
  18. Daria Karwasz - Technikum Nr 1
  19. Karol Gerka- Technikum Nr 1
  20. Patrycja Żuraw - Technikum Nr 1
  21. Julia Iwicka - Technikum Nr 1

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach

 Barbara Witkowska Branżowa Szkoła I stopnia w Śliwicach

 

STYPENDIUM JEDNORAZOWE STAROSTY TUCHOLSKIEGO

  1. Klaudia Graban ZSO w Tucholi
  2. Damian Baksalary  ZSO w Tucholi
  3. Emilia Urban ZSO w Tucholi
  4. Dominika Przybylska ZSO w Tucholi
  5. Martyna Gerbatowska ZSLiA  w Tucholi
  6. Grażyna Rybak ZSLiA w Tucholi