Imieniny:
17.09.2018

Siatkarskie Święto w Gostycynie

14 i 15 września Gostycyn stał się areną zmagań siatkarzy światowego formatu, którzy towarzysko rywalizowali o jak najwyższą lokatę w turnieju „4PUCHARY” organizowanego pod patronatem posła na Sejm RP Łukasza Schreibera Do boju przystąpiły PGE Skra Bełchatów, Netzhoppers KW, Chemik Bydgoszcz, Trefl Gdańsk.

Pierwsze miejsce i puchar Posła na Sejm RP Łukasza Schreibera, który w zastępstwie posła wręczał Krzysztof Szulczyk, po zaciętych bojach osiągnęła drużyna PGE Skry Bełchatów, wygrywając 3:2
z niemiecką drużyną Netzhoppers KW, która uplasowała się na drugim miejscu zdobywając puchar Wójta Gminy Gostycyn Ireneusza Kucharskiego. Trzecie miejsce, po wyrównanej rywalizacji, oraz długim time breaku wywalczyła drużyna bydgoskiego Chemika zdobywając puchar Starosty Tucholskiego Michała Mroza. Na czwartym miejscu uplasował się zespół Trefl Gdańsk, który wywalczył puchar Członka Zarządu Powiatu Tucholskiego Jerzego Kowalika. Licznie przybyli kibice dopingowali zawodników, którzy nie jednokrotnie reprezentują nasz kraj podczas światowych zawodów siatkarskich. 

WRLiFE