10.07.2018

Nie zapominamy o otrzymanej pomocy

W trudnym dla nas czasie po nawałnicy w 2017 roku Powiat Tucholski otrzymał pomoc od samorządów z całego kraju. Oprócz listów z podziękowaniami najbardziej szczodra część samorządów otrzymała lub wciąż otrzymuje dowód naszej wdzięczności w postaci Anioła Powiatu Tucholskiego.

Powiatowy Anioł jest wyrazem szczególnej wdzięczności, wyrażanej przez Radę i Zarząd Powiatu, w imieniu wszystkich członków naszej wspólnoty samorzowej.

Tym razem dzięki uprzejmości Uniwersytetu Trzeciego Wieku Anioł dotarł do Przemyśla i przekazany zastał Staroście Przemyskiemu Józefowi Pączkowi. Gorące przyjęcie i obietnica posadowienia tucholskiego Anioła na honorowym miejscu pokazuje, że warto pamiętać o darczyńcach, którzy z własnej woli przychodzą z pomocą w trudnych chwilach.

WRLiFE