15.10.2019

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej chłopców - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 9 października 2019 r. w Cekcynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce nożnej chłopców w kategorii Młodzieży Szkolnej.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Cekcynie. W zawodach udział wzięła młodzież z 8 szkół: SP w Bysławiu, SP w Cekcynie, SP w Gostycynie, SP w Lińsku, SP w Śliwicach, SP nr 1 w Tucholi, SP nr 3 w Tucholi, SP nr 5 w Tucholi. Zawody sędziował Pan Henryk Sala.

Wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce- SP w Cekcynie

II miejsce- SP nr 5 w Tucholi

III miejsce- SP nr 3 w Tucholi

Dnia 10 października br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi miały miejsce Mistrzostwa Powiatu w Piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Organizatorem zawodów była SP nr 2 w Tucholi. W zawodach wzięło udział 12 drużyn: SP w Bysławiu, SP w Cekcynie, SP w Gostycynie, SP w Kęsowie, SP w Lubiewie, SP w Pruszczu, SP w Śliwicach, SP nr 1 w Tucholi, SP nr 2 w Tucholi, SP nr 3 w Tucholi, SP nr 5 w Tucholi, SP w Żalnie. Zawody sędziowali Pan Krzysztof Bujny i Pan Henryk Sala.

Wyniki:

I miejsce- SP w Cekcynie

II miejsce- SP nr 5 w Tucholi

III miejsce- SP nr 2 w Tucholi

Po zakończonych zawodach drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy ufundowane przez Powiat Tucholski. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca awansują na zawody wojewódzkie.