Laureaci konkursu literackiego 'Nasza Niepodległa'

Starostwo Powiatowe w Tucholi wraz z Komitetem Organizacyjnym Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowali konkurs literacki. Uczestnicy konkursu, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych przygotowali uroczyste przemowy na temat „NASZA NIEPODLEGŁA”.

Laureatami konkursu zostali:

- Daniel Rogowski , Klasa 2, Technikum nr 1 w Tucholi (ZSLiT) – I miejsce (nauczyciel Bogumiła Grzelka)

- Róża Nowak, klasa Ia ZSO – II miejsce (nauczyciel Dorota Jaworska)

- Bartosz Łepak, kl. III, Technikum nr 1 w ZSLiT  – II miejsce (nauczyciel Bogumiła Grzelka).

Zwycięzcy otrzymali  publikacje "100 na100. Antologia komiksu na stulecie odzyskania niepodległości” oraz nagrody rzeczowe. Laureat I miejsca otrzymał także „pióro Starosty Tucholskiego”.

Zwycięska przemowa odczytana została przez jej autora - Daniela Rogowskiego podczas Rodzinnego Pikniku Niepodległościowego, który odbył się 11 listopada na hali tucholskiego OSIRu.

Wszytskim laureatom serdecznie gratulujemy!

Link do flesza powiatowego TUTAJ

Wprowadził WRLiFE