22.05.2018

II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej oraz targi China Homelife Poland Show

6-8 czerwca 2018 r. w Ptak Expo Warsaw spotkają się przedstawiciele izb gospodarczych i administracji z Białorusi, Bułgarii, Chin, Chorwacji, Czech, Estonii, Grecji, Libanu, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Turcji, Ukrainy, USA i Węgier, 1650 handlowców z Europy Centralnej i Wschodniej oraz 2000 polskich przedsiębiorców.

Udział w tym wydarzeniu to doskonała okazja do nawiązania efektywnej współpracy samorządów terytorialnych i gospodarczych z naszej części Europy z Chinami.

Wystawcy to ponad 1600 wyselekcjonowanych, najlepszych producentów z Chin, którzy muszą się legitymować międzynarodowymi certyfikatami jakości. Reprezentują oni aż 10 różnych branż: tekstylia i odzież, artykuły gospodarstwa domowego i upominki, sprzęt AGD, materiały budowlane, maszyny i narzędzia, meble, oświetlenie i artykuły elektryczne, żywność oraz części samochodowe.

Podczas targów odbędzie się również kolejna edycja warsztatów pod hasłem “WSPÓŁPRACA HANDLOWA Z CHINAMI: BEZCENNA WIEDZA DLA IMPORTERÓW”

Istnieje możliwość zorganizowania autokaru, który przewiezie zainteresowane osoby (np. samorządowców i przedsiębiorców z poszczególnych powiatów). Istnieje możliwość pokrycia zorganizowanym grupom kosztów transportu autokarem, a także zapewnienia bezpłatne udziału w targach oraz lunchu.

Osoby lub grupy zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju Lokalnego i Funduszy Europejskich Starostwa Powiatowego w Tucholi, promocja@tuchola.pl, tel. 52 55 90 743 do dnia 24 maja 2018 r.

O imprezie

Targi