07.11.2017

Enea pod skrzydłami powiatowego anioła

Wzorowa współpraca z powiatowym centrum zarządzania kryzysowego przy usuwaniu skutków nawałnicy z 11 sierpnia, szybkie i skuteczne przywracanie zasilania w energię, a teraz 100 tys. zł dla poszkodowanych przekazane Gminie Tuchola przez Fundację ENEA – jest za co dziękować energetykom.

Okazją do złożenia podziękowań było spotkanie 6 listopada 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Tucholi, na którym Starosta Tucholski Michał Mróz przekazał Prezesowi Zarządu Enea Operator Andrzejowi Kojro Powiatowego Anioła, który symbolizuje pomoc udzieloną przez energetyków mieszkańcom naszego powiatu w trudnych chwilach po nawałnicy. Na tym samym spotkaniu Burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski otrzymał z rąk Prezesa Fundacji Enea Sławomira Krenczyka czek na 100 tysięcy złotych w ramach wsparcia dla gmin poszkodowanych w wyniku sierpniowych nawałnic w 2017 roku.

W spotkaniu uczestniczyli

ze strony grupy ENEA: