Imieniny:
01.02.2011

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

W dniu 4 lutego 2011r. w Lokalnym Punkcie Informacyjnym w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 9 o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób chcących skorzystać z dotacji na założenie własnej działalności.

Na spotkaniu zostaną przedstawione dokumenty aplikacyjne oraz omówione zasady rekrutacji projektów w ramach działania 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:
- „Zostań przedsiębiorcą” – Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy – Lider projektu wraz z Partnerami: Centrum Rozwoju PROGRES, Kujawsko-Pomorski Związek Pracodawców i Przedsiębiorców, Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica i Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
- „Masz pomysł – załóż firmę – Toruńska Agencja Rozwoju  Regionalnego wraz z Partnerami: Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Aleksandrów Kujawski, Centrum Rozwoju Progres, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu, Fundacja Ekspert — Kujawy, Kujawsko–Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Bydgoszczy, Urząd Miejski w Brodnicy, Urząd Miejski w Wąbrzeźnie.

Więcej informacji o projektach:
Centrum Rozwoju PROGRES
plac Wolności 23
89-500 Tuchola
 
tel: 52 551-95-43
fax: 52 559-07-32

 http://www.crprogres.pl/pl/

 

Przygotował: Referat Promocji