Imieniny:
24.04.2018

Bory Tucholskie na targach aktywnego wypoczynku

W miniony weekend, 21 i 22 kwietnia, Powiat Tucholski wraz z partnerami zapraszał uczestników Targów Sportów Ekstremalnych i Aktywnego Wypoczynku w Bydgoszczy do odwiedzenia Borów Tucholskich.

Pod wspólnym szyldem  Kujawsko–Pomorskich Konstelacji Dobrych Miejsc Powiat Tucholski reprezentowali: Starostwo Powiatowe w Tucholi, Stowarzyszenie BUKO z Piły, Stowarzyszenie BORY z Lubiewa i firma Pau-Mat Wypożyczalnia i Serwis Rowerów. Na konstelacyjnym stoisku swoją ofertę prezentowała także Gmina Koronowo oraz Leśny Pak Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Wspólnie polecaliśmy aktywny wypoczynek: spływy kajakowe Brdą, rajdy rowerowe po Borach Tucholskich, udział w Biegu Trzech Wież nad Borami, ale też nietypową formę rozrywki: wesele sztygara w Górniczej Wiosce. Na sąsiednich stoiskach prezentowany był sprzęt sportowy, taki jak rowery czy kajaki, co doskonale komponowało się z naszymi propozycjami.

Targom towarzyszyły mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness dzieci, co spowodowało bardzo dużą frekwencję. Były to pierwsze tego typu targi w Bydgoszczy, nie mogło więc na nich zabraknąć Borów Tucholskich.

 


Zamieścił Wydział RLiFE